Powered by
1-5 of 29 reviews
 1. Dcéra bola v tábore veľmi spokojná, chodila domov šťastná. Animátorky vytvorili skvelú atmosféru, program bol pre ňu zaujímavý. Veľmi si to užila. Julka a Betka boli skvelé, trpezlivé a super to zvládali. Určite radi využijeme aj nabudúce.

  (0) (1)
 2. Eliske sa v tabore velmi pacilo, urcite odporucame aj inym detom … dobra dostupnost a skutocne zmysluplne traveny cas.

  (0) (1)
 3. Touto cestou by som chcela opätovne vyjadriť maximálnu spokojnosť s DLT Bajkeri v termíne od 25.-29.07. Animátori Juro a Sarah boli veľmi milí, ústretoví, priateľskí a medzi deťmi obľúbení. Presne takí, ako majú byť animátori aby sa deti cítili príjemne a pohodlne.
  Napriek tomu, že v utorok pršalo a nedalo sa bicyklovať, deťom pripravili náhradný program, ktorý sa im páčil. A myslím, že za všetko svedčí jeden fakt, že deti v piatok nechceli ísť domov, ale chceli byť v tábore s daným kolektívom čo najdlhšie. A dohadovali sa, že na tento tábor pôjdu aj budúci rok 🙂
  Ďakujem veľmi pekne.

  (1) (0)
 4. Touto cestou by som chcela vyjadriť maximálnu spokojnosť a pochvalu pre animátorky v DLT Smelé svište, v termíne 11.-15.7.2022 – Kika a Saška.
  Syn už bol v tomto tábore tretí rok po sebe, vždy bol spokojný ale tento rok asi najviac 🙂 Dievčatá boli úžasné obidve, pripravené, deťom sa venovali v maximálne možnej miere a boli deťmi obľúbené.
  Čo mňa ako rodiča potešilo, že na deti čakali už pred 7.45, teda skôr ako museli, a deň s deťmi ukončili o niečo neskôr. A na záver deťom odovzdali diplom pre každé dieťa s individuálnym venovaním.
  Ďakujeme veľmi pekne.

  (1) (1)
 5. Moja Marínka bola absolútne spokojná a dokonca zaradila tento denný tábor z troch, ktoré toto leto absolvovala, na prvé miesto 🙂 Páčilo sa jej všetko, veľmi dobre a pestro nakombinovaný program. Ďakujeme a odporúčame!

  (0) (1)
sk_SKSlovenčina