Povedali o nás

Bunkre odvahy

Bunkre odvahy

4. 9. 2023
Tento denny tabor sme absolvovali 2x . Animatorky boli uzasne v oboch pripadoch. Vrelo odporucam, syn bol nadmieru spokojny a my ako rodicia takisto.
Jana
Florbalová horúčka
Skvele! Odporúcam moje dieta bolo velmi spokojne a este sa chce vratit 10/10
Denis Baláž
Smelé svište

Smelé svište

24. 7. 2023
Dakujeme za krasne zazitky, ktore dcera z tohto tabora ma. Pani animatorka nesmierne milaa ochotna, ked sa v posledny den lucili, mali obe slzy na krajicku. Dakujeme!
Adriana
Mladí zoológovia
Dcerka bola velmi spokojna. Dakujeme za krasne zazitky:)
Adriana
Letné ródeo Trenčín
Dcéra Stelka bola na Letnom ródeu už 2 roky po sebe a veľmi sa jej páčilo. V tomto roku sa chystá zasa a nevie sa už dočkať koníkov a super animátoriek. Tábor naozaj odporúčame.
Katarína
Einsteinovi učenci
Dcéra bola v tábore veľmi spokojná, chodila domov šťastná. Animátorky vytvorili skvelú atmosféru, program bol pre ňu zaujímavý. Veľmi si to užila. Julka a Betka boli skvelé, trpezlivé a super to zvládali. Určite radi využijeme aj nabudúce.
Jana S.
Traja pátrači

Traja pátrači

30. 9. 2022
Eliske sa v tabore velmi pacilo, urcite odporucame aj inym detom ... dobra dostupnost a skutocne zmysluplne traveny cas.
mosko@chameleon.land
Apolka kočky

Apolka kočky

27. 9. 2022
Dcérka absolvovala tábor Apolka kočky. Animátorka Ivetka bola úžasná, dievčatá boli veľmi šťastné a spokojné, venovala sa im celý týždeň, vytvárala im program. Zodpovedná a milá animátorka, ktorá sa im naozaj celý čas venovala a vytvárala zážitky. Ďakujeme!!!
Denisa J. E.
Bajkeri

Bajkeri

27. 9. 2022
Touto cestou by som chcela opätovne vyjadriť maximálnu spokojnosť s DLT Bajkeri v termíne od 25.-29.07. Animátori Juro a Sarah boli veľmi milí, ústretoví, priateľskí a medzi deťmi obľúbení. Presne takí, ako majú byť animátori aby sa deti cítili príjemne a pohodlne. Napriek tomu, že v utorok pršalo a nedalo sa bicyklovať, deťom pripravili náhradný program, ktorý sa im páčil. A myslím, že za všetko svedčí jeden fakt, že deti v piatok nechceli ísť domov, ale chceli byť v tábore s daným kolektívom čo najdlhšie. A dohadovali sa, že na tento tábor pôjdu aj budúci rok :-) Ďakujem veľmi pekne.
Barbora F.
Smelé svište

Smelé svište

27. 9. 2022
Touto cestou by som chcela vyjadriť maximálnu spokojnosť a pochvalu pre animátorky v DLT Smelé svište, v termíne 11.-15.7.2022 - Kika a Saška. Syn už bol v tomto tábore tretí rok po sebe, vždy bol spokojný ale tento rok asi najviac :-) Dievčatá boli úžasné obidve, pripravené, deťom sa venovali v maximálne možnej miere a boli deťmi obľúbené. Čo mňa ako rodiča potešilo, že na deti čakali už pred 7.45, teda skôr ako museli, a deň s deťmi ukončili o niečo neskôr. A na záver deťom odovzdali diplom pre každé dieťa s individuálnym venovaním. Ďakujeme veľmi pekne.
Barbora F.
Letné ródeo Bratislava
Moja dcérka absolvovala tento tábor, šťastnejšia ešte nebola. Odporúčame. Ďalší rok sem dcérku prihlásime znovu. Určite vyskúšame aj iné tábory z ponuky.
Mirka
Letné ródeo Bratislava
Moja dcéra taká šťastná ešte nebola.Najlepší tábor,odporúčam.Nabudúci rok dcérku určite znovu prihlásime.
Mirka Hrušovská
Dobrodružní Indiáni
Moja Marínka bola absolútne spokojná a dokonca zaradila tento denný tábor z troch, ktoré toto leto absolvovala, na prvé miesto :) Páčilo sa jej všetko, veľmi dobre a pestro nakombinovaný program. Ďakujeme a odporúčame!
Marianna M
Tvorivý svet

Tvorivý svet

21. 8. 2021
dcere sa velmi pacilo, dakujeme.
Ivan_B
Bajkeri

Bajkeri

8. 8. 2021
Syn chodí bol na tomto tábore už tretí rok. Vždy veľká spokojnosť a už teraz plánuje, že pôjde aj ďalší rok. Páči sa mi prístup, že si vedia zajazdiť aj deti, čo vedia bicyklovať a aj tí "menej zruční" cyklisti. Jediné, čo by som mohla vytknúť - ale nie táboru, ale organizátorovi - je, že spoločnosť nemá nejaký lojalitný systém pre rodičov, ktorých deti trávia leto vo viacerých táboroch tejto spoločnosti a kde by som očakávala trochu lepší prístup k zákazníkom.
Lýdia Véghová
Smelé svište

Smelé svište

5. 8. 2021
Tábor sa nám veľmi páčil, bol v peknom lesnom prostredí a bol som rád, že deti prežili celý deň v prírode. Absolvovali sme ho už aj minulý rok. Organizačne to bolo výborne zvládnuté a aj náročnosť bola primeraná. Ďakujeme super inštruktorkám Sise a Sofií.
Radovan Bis
Prešporskí archeológovia
Bol to super tábor, deti si to pochvaľovali, veľa sa naučili a inštruktori im porozprávali aj veľa zaujímavých veci. Ďakujeme Adamovi a Bianke :)
Radovan Bis
Florbalová horúčka
Veľmi pekne ďakujeme chalanom animátorom. Syn bol spokojný a tiež si vybudoval vzťah k florbalu. Veľmi si pochvaľoval a tiež aj mi, keďže chalani mu venovali extra pozornosť ako najmladšiemu. Vrelo odporúčame.
Andy
Hravé zvieratká Trenčín
Dakujeme za krasne straveny tyzden na Patrovci :) dcerka bola velmi spokojna !! Slecny animatorky boli velmi mile, je vidiet, ze ich to bavi. Urcite sa uvidime aj buduci rok :) dakujeme
drazdakova170
Malí kuchárikovia
Tábor bol super, dievcatam sa velmi páčilo, niečo si naozaj navarili, tešili sa na každý deň i na výlety, animátorky boli tiez super.
Iveta Lončeková