Povedali o nás

Bunkre odvahy

Bunkre odvahy

4. 7. 2024
Nášmu synovi Duškovi sa tábor veľmi páčil. Ďakujeme animátorkám za láskavý prístup a celkovo za výbornú atmosféru na tábore.
Milada
Letný kolotoč

Letný kolotoč

15. 6. 2024
Anonymný používateľ
Paulov Aquapark

Paulov Aquapark

15. 6. 2024
Anonymný používateľ
Športiaci

Športiaci

7. 6. 2024
Syn sa opäť teší do tábora k vám. :)
Anna
Táborové tričko - KLASICKÉ
Anonymný používateľ
Akčný Teenager Bratislava
Minulý rok sa mu veľmi páčilo, preto si chce tábor zopakovať aj tento rok. :-)
Zuzana
Prešporskí archeológovia
SUPER
tomas
Leto v oblakoch

Leto v oblakoch

17. 4. 2024
VEĽMI DOBRÝ TÁBOR ODPORÚČAM AK MÁTE VEĽA ENERGIE
JENNIE
Bunkre odvahy

Bunkre odvahy

4. 9. 2023
Tento denny tabor sme absolvovali 2x . Animatorky boli uzasne v oboch pripadoch. Vrelo odporucam, syn bol nadmieru spokojny a my ako rodicia takisto.
Jana
Florbalová horúčka
Skvele! Odporúcam moje dieta bolo velmi spokojne a este sa chce vratit 10/10
Denis Baláž
Smelé svište

Smelé svište

24. 7. 2023
Dakujeme za krasne zazitky, ktore dcera z tohto tabora ma. Pani animatorka nesmierne milaa ochotna, ked sa v posledny den lucili, mali obe slzy na krajicku. Dakujeme!
Adriana
Mladí zoológovia
Dcerka bola velmi spokojna. Dakujeme za krasne zazitky:)
Adriana
Letné ródeo Trenčín
Dcéra Stelka bola na Letnom ródeu už 2 roky po sebe a veľmi sa jej páčilo. V tomto roku sa chystá zasa a nevie sa už dočkať koníkov a super animátoriek. Tábor naozaj odporúčame.
Katarína
Einsteinovi učenci
Dcéra bola v tábore veľmi spokojná, chodila domov šťastná. Animátorky vytvorili skvelú atmosféru, program bol pre ňu zaujímavý. Veľmi si to užila. Julka a Betka boli skvelé, trpezlivé a super to zvládali. Určite radi využijeme aj nabudúce.
Jana S.
Traja pátrači

Traja pátrači

30. 9. 2022
Eliske sa v tabore velmi pacilo, urcite odporucame aj inym detom ... dobra dostupnost a skutocne zmysluplne traveny cas.
mosko@chameleon.land
Apolka kočky

Apolka kočky

27. 9. 2022
Dcérka absolvovala tábor Apolka kočky. Animátorka Ivetka bola úžasná, dievčatá boli veľmi šťastné a spokojné, venovala sa im celý týždeň, vytvárala im program. Zodpovedná a milá animátorka, ktorá sa im naozaj celý čas venovala a vytvárala zážitky. Ďakujeme!!!
Denisa J. E.
Bajkeri

Bajkeri

27. 9. 2022
Touto cestou by som chcela opätovne vyjadriť maximálnu spokojnosť s DLT Bajkeri v termíne od 25.-29.07. Animátori Juro a Sarah boli veľmi milí, ústretoví, priateľskí a medzi deťmi obľúbení. Presne takí, ako majú byť animátori aby sa deti cítili príjemne a pohodlne. Napriek tomu, že v utorok pršalo a nedalo sa bicyklovať, deťom pripravili náhradný program, ktorý sa im páčil. A myslím, že za všetko svedčí jeden fakt, že deti v piatok nechceli ísť domov, ale chceli byť v tábore s daným kolektívom čo najdlhšie. A dohadovali sa, že na tento tábor pôjdu aj budúci rok :-) Ďakujem veľmi pekne.
Barbora F.
Smelé svište

Smelé svište

27. 9. 2022
Touto cestou by som chcela vyjadriť maximálnu spokojnosť a pochvalu pre animátorky v DLT Smelé svište, v termíne 11.-15.7.2022 - Kika a Saška. Syn už bol v tomto tábore tretí rok po sebe, vždy bol spokojný ale tento rok asi najviac :-) Dievčatá boli úžasné obidve, pripravené, deťom sa venovali v maximálne možnej miere a boli deťmi obľúbené. Čo mňa ako rodiča potešilo, že na deti čakali už pred 7.45, teda skôr ako museli, a deň s deťmi ukončili o niečo neskôr. A na záver deťom odovzdali diplom pre každé dieťa s individuálnym venovaním. Ďakujeme veľmi pekne.
Barbora F.
Letné ródeo Bratislava
Moja dcérka absolvovala tento tábor, šťastnejšia ešte nebola. Odporúčame. Ďalší rok sem dcérku prihlásime znovu. Určite vyskúšame aj iné tábory z ponuky.
Mirka
Letné ródeo Bratislava
Moja dcéra taká šťastná ešte nebola.Najlepší tábor,odporúčam.Nabudúci rok dcérku určite znovu prihlásime.
Mirka Hrušovská