Zimné a jarné tábory 2023

Zimné a jarné tábory 2023

Fijú, fijú, fijú, zimný vietor fúka, a prifúkol zimné a jarné denné tábory 2023 :)


 

Zimné tábory


Od 2. januára do 5. januára sa vaše deti rozhodne nudiť nebudú. Za to vám ručíme! :D


 

Pripravili sme si TVORIVÝ KIDSHOUSE, kde sa deti môžu tešiť na športové a kreatívne aktivity, klzisko, skákanie v Jump Arena a aj na strategickú hru v Laser Zone.

  

V ZIMNOM MONSTERS TÁBORE na deti čaká, okrem rôznych zábavných a športových aktivít, kopec zimného tvorenia a experimentov! Navštívime Medzinárodný dom umenia pre deti - Bibiana a tábor ukončíme fantastickým Monsters táborom s vlastnoručne vyrobenými maskami :)  

Tábor NOVOROČNÉ VARENIE bude nabitý úplne novučkými receptami, ktoré nám priblížia, ako sa počas sviatkov stravujú ľudia v zahraničných krajinách. Všetky recepty si detičky budú zapisovať do kuchárskej knihy, takže vám všetky tieto chutné jedlá môžu pripraviť aj doma ;)


Ponuku zimných táborov nájdete TU


 

Jarné tábory


Bratislava, Trenčín


No a počas jarných prázdnin v Bratislave, od 20. do 24. februára, na vás čakajú tábory JARNÝ KIDSHOUSE a JARNÉ VARENIE s upraveným programom :) Mysleli sme aj na detičky z Trenčína. Preto sme pre malých milovníkov zvieratiek pripravili denný tábor Jarné zvieratká. Začneme lovením a určovaním bezstavovcov v neďalekej priehrade, zajazdíme si na koníkoch, pozrieme si výcvik psíkov a po celý týždeň sa budeme spoločne starať o naše malé zvieratká – morské prasiatko a zajačika.


Ponuku jarných táborov nájdete TU


 

Váš tím dennetabory.sk