Denné tábory pre najmenších

Denné tábory pre najmenších

denné tábory pre najmenších


Milí rodičia,

Letné prázdniny  nie sú len o odpočinku, ale aj o rodičovských starostiach. Ak nemáte svoje malé ratolesti komu zveriť, ponúkame Vám naše najmilšie denné tábory pre najmenších, ktoré sú otvorené už pre deti od 4 rokov. Deti v nich získajú nových kamarátov a okrem toho, že zažijú veľa zábavy a odnesú si množstvo nezabudnuteľných zážitkov, socializujú sa, čo je pre ne veľmi dôležité. Program v našich MINI táboroch je prispôsobený ich veku a schopnostiam, je mimoriadne pestrý a postavený na zážitkoch, ktoré sú v detskom veku nesmierne dôležité.

 

TVORIVÝ SVET MINI


K najprirodzenejším vlastnostiam dieťaťa patrí tvorivosť, spontánnosť, zvedavosť a záujem o všetko nové v živote. V tomto dennom tábore sme sa zamerali práve na detskú fantáziu najmenších. Hravou a zároveň náučnou formou si v ňom deti osvoja rôzne výtvarné a umelecké techniky, pričom rozvinú svoj prirodzený talent.

  

DÚBRAVSKÉ ZVIERATKÁ MINI 


Zvieratká máme všetci radi, preto sme tento denný tábor zamerali práve na ne. Jeden deň spoločne návštívime Včelárstvo Dušan Dedinskýna ďalší deň navštívime zvieratká na gazdovskom dvore. Okrem toho deti počas týždňa navštívia ZOO Bratislava a malým prekvapením budú prítulné domáce zvieratká – morské prasiatko a zajačik, o ktoré sa počas celého týždňa spoločne vzorne postaráme. Popri spoznávaní a starostlivosti o zvieratká, sa deti do sýtosti vyšantia na ihrisku, zažijú pravú letnú opekačku a zasúťažia si v miniolympiáde.

  

RUŽINOVSKÉ ZVIERATKÁ MINI 


Na deti čaká návšteva ZOO Bratislava, kde nakŕmia a veľa sa dozvedia o kontaktných zvieratkách, povozia sa na koníkoch. Okrem toho sa počas celého týždňa budú starať o naše prítulné zvieratká – morské prasiatko a zajačik. Svoje šikovné rúčky deti využijú na tvorivých aktivitách, vyskúšajú si historickú lukostreľbu a šerm, zažijú pravú opekačku, či si zasúťažia v miniolympiáde. Na konci tábora sa milo rozlúčime na karnevale a minidisco.

  

 

Doprajte svojim deťom leto plné MINI zážitkov.

Váš tím dennetabory.sk