Za príspevok od zamestnávateľa do detského tábora

Jeseň plná zážitkov v dennetabory.sk už aj za rekreačný poukaz

Vedeli ste, že tento rok už môžete svojmu dieťaťu sčasti uhradiť tábor formou rekreačných poukazov? Naše dennetabory.sk sú pripravené otvoriť svoje brány a ponúknuť vašim ratolestiam jeseň plnú zábavy!

Ako správne použiť rekreačný poukaz na úhradu detského tábora?

Od januára platí na Slovensku novelizovaný zákon o cestovnom ruchu, ktorý zavádza novinku –  rekreačné poukazy. Platí pre zamestnancov, ktorí pracujú v spoločnosti, ktorá má viac ako 49 zamestnancov a ich zamestnanecký pomer trvá nepretržite 24 mesiacov. Využiť sa dá aj na úhradu detských letných táborov, denných aj pobytových, na území Slovenska.

Aké veľké deti môžu ísť do denného tábora?

Dennetabory.sk sú vhodné pre deti od 4 – 14 rokov. V prípade využitia rekreačných kariet musí dieťa navštevovať základnú školu alebo prvé štyri ročníky 8 – ročného gymnázia a pobyt v tábore čerpať počas školských prázdnin. Ďalšou podmienkou je, že sa musí jednať o dieťa zamestnanca, dieťa zverené zamestnancovi do náhradnej opatery, dieťa zverené do starostlivosti, alebo iné dieťa žijúce so zamestnancom v spoločnej domácnosti.

Akou formou môžem uplatniť rekreačný poukaz na úhradu tábora?

Na uplatnenie príspevku od zamestnávateľa na úhradu detského tábora sú k dispozícii dva spôsoby:

  1. platba faktúrou – vybraný tábor je potrebné najskôr objednať na webe dennetabory.sk, zaplatiť a potom faktúru do 30 dní predložiť zamestnávateľovi. Zamestnávateľ uhradí zamestnancovi sumu vo výške 55 % z uvedenej ceny tábora.
  2. platba elektronickou kartou – pri elektronických rekreačných kartách je postup iný, pretože karty sú už nabité kreditom. Zamestnanec platí za tábor priamo kartou. Naše denné aj pobytové tábory akceptujú všetky typy elektronických kariet.

Koľko zaplatím?

Zamestnávateľ prepláca až 55 % zo sumy tábora, maximálne však do výšky 275 €.

Ako správne vybrať tábor, v ktorom sa moje dieťa nebude nudiť?

Mnohí rodičia sa s výberom tábora rozhodujú na poslednú chvíľu. Pri výbere tábora komunikujte s dieťaťom, zistite o aké aktivity má záujem a čo ho baví. V neposlednom rade si prečítajte referencie ostatných rodičov. Stavte na kvalitu a dlhodobé skúsenosti, ktoré poskytujú www.dennetabory.sk. Predsa len, naše deti sú naše najväčšie poklady.

Potrebujete pomôcť s objednaním tábora alebo má Vaše dieťa špeciálne požiadavky?

 Neváhajte nás kontaktovať na www.dennetabory.sk, napíšte nám mail na info@dennetabory.sk alebo zatelefonujte na číslo +421 905 756 043.

Tešíme sa na vás!

Tím dennetabory.sk