Nastal čas jarných táborov!

Vonku to síce ešte ako jar nevyzerá, nezabudnite však, že jarné prázdniny Vašich ratolestí sa nezadržateľne blížia. Začínajú už 17. februára a budú trvať celých 5 dní. Ešte nemáte program? Nevadí – naše jarné tábory s nabitým programom sú pre Vás pripravené!

Vyberte si z ponuky našich jarných táborov:

Jarný parkour

Aby vám deti neskákali doma po hlave, nechajte ich vyskákať v parkourovom tábore, ktorý sme opäť pripravili v spolupráci so Skillab Bratislava.Pod vedením profesionálov deti objavia ozajstnú radosť z pohybu. Čo je Parkour? Jedinečné umenie alebo disciplína o prekonávaní prekážok v okolitom prostredí ktorá sa podobá sebaobrane v bojových umeniach. Je určený pre každého, kto má chuť rozvíjať svoje pohybové schopnosti a má motiváciu a chuť naučiť sa tie najkrajšie, ale zároveň najťažšie akrobatické prvky.

 JARNÝ PARKOUR NÁJDETE TU!

Jarní nezbedníci

Aj tento rok majú vaše ratolesti možnosť prežiť týždeň plný zážitkov s našimi skúsenými animátormi. Na začiatok spoločne nazrieme do sveta vedy pomocou výroby slizu a iných pokusov.  Následne si precvičíme naše fyzické zručnosti pri športových disciplínach. Postupom týždňa sa pozrieme aj do ZOO Bratislava, kde si vyskúšame kŕmenie zvieratiek a jazdenie na poníkoch. Nesmieme zabudnúť ani na LEGO, bez ktorého by denný tábor nebol táborom. Ku koncu týždňa v sebe deti prebudia kreatívne zmysly pri výrobe náramkov a iných darčekov pre nových kamarátov. Na záver programu si spoločne vyzdobia priestor a vyrobia masky na maškarný bál, ktorým tento nezabudnuteľný týždeň ukončia.

 JARNÍCH NEZBEDNÍKOV NÁJDETE TU!

Lego kocky pána Králička

Splňte svojim deťom sny o zvieratku a tvorivých hrách s kockami LEGO. Počas týždňa sa deti budú starať o štvornohého miláčika zajaca Alberta, skladať LEGO a zvieratká navštívia aj v ZOO, kam sa na dva dni vyberieme. Program tábora je zostavený tak, aby sa chlapci aj dievčatá, pod vedením kvalifikovaných lektorov, hlavne zabavili a odreagovali v modernom centre plnom kociek LEGO® a v ZOO Bratislava. Dva dni navštívime zoologickú záhradu kde budeme spoznávať zvieratká a kŕmiť ich dobrotami. Všetky krásne tvory, ktoré uvidíme v ZOO, budeme následne skladať z LEGO kociek. Celkový prehľad o zvieracej ríši uvidíme v prírodovednom múzeu SNM. Detičky budú mať počas týždňa na starosti aj nášho miláčika, zajaca Alberta, ktorého budú kŕmiť a hladkať.

 

LEGO KOCKY PÁNA KRÁLIČKA NÁJDETE TU!