den deti, denne tabory, denny camp, letny camp, leto 2021, leto pre deti, kam s detmi

Deň detí 2021 s Dennými tábormi

Všetkým deťom na Deň detí želáme úžasný deň plný smiechu, radosti, lásky a dobrodružstiev (a aj sladkostííí).

Ony sú naša budúcnosť, nádej, láska, naše všetko. Ich úprimnosť nás dojíma, ich smiech nás teší, ich radosť je aj našou radosťou. Urobme tohtoročný sviatočný deň deťom výnimočný, pretože ony si ho zaslúžia. Urobme ho nezameniteľný a nezabudnuteľný, hoc takými sa snažíme robiť im všetky dni v roku.

My v dennetabory.sk a pobytovetabory.sk veríme, že zážitky sú tými najlepšími darčekmi pre deti a preto sme si pre Vás pripravili prekvapenie v podobe zľavy 10 Eur na úplne všetky tábory v našej ponuke! Nezabudnite na vaše ratolesti ani tento rok a doprajte im nádherné letné zážitky, na ktoré tak ľahko nezabudnú.

Darujte na deň detí napríklad tieto tábory:

Či už máte doma budúce holywoodské hviezdy, nadšencov pre lego alebo pátračov – u nás si vyberie každý! V pestrej ponuke máme až 49 tematicky ladených letných táborov s prepracovaným programom pre rôzne detské vekové kategórie. Neváhajte a prekvapte vašich najmenších denným táborom ich snov.

Skvelá atmosféra, nové priateľstvá, bohatý a pestrý program –  toto všetko čaká na väčšie a samostatnejšie deti, ktoré už dnes môžete prihlásiť na pobytové tábory: Ródeo Kemp a Kemp snov na Patrovci neďaleko od Trenčína.

Veľmi si vážime si vašu dôveru a vernosť, preto sme v tomto roku tvorbu našich letných táborov podmienili známkou kvality. Hravosť, zvedavosť aj nové zručnosti u detí budeme rozvíjať prostredníctvom zmysluplných a cielených hier, táborové aktivity budeme realizovať na základe potrieb aj veku detí a jednotlivé programy konzultujeme s kvalifikovanými metodikmi. Deťom sa vo všetkých táboroch budú venovať iba kvalifikovaní, skúsení a preškolení animátori.

Akcia ku Dňu detí platí od 25.5.2021 do 1.6.2021. Pri objednávke zadajte kupón „dendeti“ a zľava Vám bude automaticky odpočítaná z ceny tábora.

Pozrieť  si našu celú ponuku denných táborov  môžete TU , vybrať pobytový tábor pre staršie deti si môžete TU a nezabudnite na to, že stále platí, OBJEDNAJTE TERAZ, ZAPLAŤŤE POTOM!

Vaše tímy dennetabory.sk a pobytovetabory.sk

sk_SKSlovenčina