22. november 2017 / Meniny má Cecília
Skupina rodinných portálov:

Olympionici Mini

Olympionici Mini

Robko, bol v tábore velmi spokojný nemáme odporúčanie na zlepšenie, určite aj budúci rok prídemem
Sona Krutilová (24.08.2015)

Športové a pohybové aktivity už pre našich najmenších /pre deti vo veku od 4 do 7 rokov/.

Deti si počas týždňa prejdú športovými aktivitami rôzneho druhu.Či už ako klasickými loptovými hrami, ale aj netradičnými, ako sú detské šípky, raketové športy. Spolu s naším odborným animátorom si prejdú aj ľahkú gymnastiku, atletiku ale priučia sa aj základom karate. Pomocou koordinačných cvičení si spoločne zlepšíme motoriku a celkovú stabilitu tela, budeme sa učiť, ako mať zdravý chrbátik a pevné bruško.Po výdatnom obede si oddýchneme a ukážeme aj príjemné relaxačné cvičenia. Aby sme sa vyhli boliestkam známym ako svalovica, ukážeme si správny strečing, teda – ako si dobre ponaťahovať nožičky a ručičky tak, aby nás nič nebolelo :)

Pre prihlásenie do tohto tábora je potrebné, aby dieťa už predtým navštevovalo škôlkárske zariadenie.

Zmena programu vyhradená.

Aktuálne termíny

Vytlačiť program  Vytlačiť program

Pondelok

07:45 – 08:30 Príchod detí , zoznámenie sa s vedúcim
08:30 – 09:30 Funkčná diagnostika detí prostredníctvom pohybových aktivít, hry
09:30 – 10:00 Desiata
10: 00 – 12:00 Loptové hry (volejbal, basketbal, hádzaná)
12:00 – 13:30 Obed, relax, voľné hry
13:00 – 15:00 Loptové hry (futbal)
15:00 – 15:30 Olovrant
15:30 – 16:30 Netradičné športy (detské šípky, hádzanie tanierom atď.)
16:30 – 17:00 Príchod rodičov

Utorok

07:45 – 08:30 Príchod detí
08:30 – 09:30 Loptové hry
09:30 – 10:00 Desiata
10:00 – 12:00 Koordinačné cvičenia
12:00 – 13:30 Obed, relax, strečing
13:00 – 15:00 Raketové športy (tenis, bedminton, ping pong, squash)
15:00 – 15:30 Olovrant, relax
15:30 – 16:30 Voľné hry
16:30 – 17:00 Príchod rodičov

Streda

07:45 – 08:30 Príchod detí
08:30 – 09:30 Gymnastika
09:30 – 10:00 Desiata, relax
10:00 – 12:00 Bežecké hry (vyvolávanie čísel, šprintérska štafeta atď.)
12:00 – 13:30 Obed, relax, strečing
13:30 – 15:00 Silové hry (súboj krabov, na fúriky atď.)
15:00 – 15:30 Olovrant, relax
15:30 – 16:30 Netradičné športy (šípky, hádzanie tanierom atď.)
16:30 – 17:00 Príchod rodičov

Štvrtok

07:45 – 08:30 Príchod detí
08:30 – 09:30 Stabilizačné cvičenia (zdravý chrbát, pevné brucho atď.)
09:30 – 10:00 Desiata, relax
10: 00 – 12:00 Prípravné cvičenia – (stoj na rukách, hlave, kotúľ atď.)
12:00 – 13:30 Obed, relax, strečing
13:30 – 15:00 Gymnastické disciplíny (kladina, švihadlo, lano, guma)
15:00 – 15:30 Olovrant, relax
15:30 – 16:30 Jumping (skákanie na trampolíne)
16:30 – 17:00 Príchod rodičov

Piatok

07:45 – 08:30 Príchod detí
08:30 – 09:30 Oboznámenie sa s bojovým umením – zásady správania sa bojovníka
09:30 – 10:00 Desiata, relax
10: 00 – 12:00 Nácvik úderu a kopu – thajský box
12:00 – 13:30 Obed, relax, strečing
13:30 – 15:00 Silové hry
15:00 – 15:30 Olovrant, relax
15:30 – 16:30 Zhodnotenie týždňa, vyhlásenie výsledkov, odovzdávanie cien a certifikátov
16:30 – 17:00 Príchod rodičov

Zmena programu vyhradená.

Vytlačiť program  Vytlačiť program