21. november 2018 / Meniny má Elvíra
Skupina rodinných portálov:

Dôležité informácie

Dôležité informácie

  1. Do táborov prijímame deti vo veku od 3 do 14 rokov. Do tábora Veselí vodáci a Letné ródeo prijímame deti od 7 do 14 rokov z bezpečnostných dôvodov.
  2. Tábory sa budú konať aj počas štátnych sviatkov, ktoré pripadajú na obdobie letných prázdnin.
  3. Deti je potrebné medzi 7:45 – 8:30 priviezť na dohodnuté miesto v Bratislave. Deti si prídete vyzdvihnúť medzi 16:30 – 17:00 na tiež dohodnuté miesto. Miesto stretnutia a vyzdvihnutia detí sa dozviete priamo v programe tábora. Bližšie informácie k nástupu do tábora budú rodičom posielané prostredníctvom mailu cca 1 týždeň pred plánovaným začiatkom tábora.
  4. Celodenná strava (desiata, obed, olovrant aj pitný režim) je pre deti zabezpečená a je zahrnutá v cene tábora. V prípade bezlepkovej, bezlaktózovej, histamínovej či inej alergie, uveďte tento fakt do prihlášky a stravu pre Vaše dieťa zabezpečíme podla druhu alergie, ktorá mu bola diagnostikovaná
  5. Prihlásiť deti je možné len prostredníctvom našej web stránky TU. Systém ponúka LEN VOĽNÉ TERMÍNY táborov. V prípade, že by termín voľný nebol, systém Vám ho neponúkne.
  6. Prihlásením dieťaťa do denného tábora, organizovaného občianskym združením Preliezka, súhlasí rodič so všeobecnými podmienkami.
  7. Hneď po registrácii Vám bude prostredníctvom systému automaticky poslané potvrdenie o prijatí registrácie dieťaťa do denného tábora spolu s informáciami o platbe, a to na mailovú adresu, ktorú zadáte do registračného formulára. V prípade, že email neprišiel, prosím prekontrolujte spam alebo nevyžiadanú poštu. Pokiaľ email neprišiel ani sem, kontaktujte nás na info@dennetabory.sk alebo 0905 756 043
  8. Záväznú prihlášku dostane rodič mailom po uhradení tábora. Prihlášku, ktorej súčasťou je aj potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa je potrebné priniesť v deň nástupu dieťaťa do tábora podpísanú zákonným zástupcom dieťaťa. Nevyžadujeme, aby potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa bolo podpísané lekárom, stačí podpis rodiča – zodpovedného zákonného zástupcu.
  9. Ak je rodič zamestnancom niektorej zo zazmluvnených spoločností s O.Z. Preliezka, a na základe pracovného vzťahu má záujem na uplatnenie zľavy, prosíme v prihláške o zadanie firemnej mailovej adresy, zamestnaneckého čísla, prípadne o preposlanie zamestnaneckého preukazu (toto je predmetom osobitných dohôd so zamestnávateľmi). Zľava je neprenosná a nie je možné ju kombinovať s inými zľavami.
  10. V priebehu leta posielame rodičom mailom link na fotografie z tábora, ktorého sa jeho dieťa zúčastnilo. Je to pekná pamiatka na tábor a umocňuje zážitky detí z tábora. Veľmi radi sa rodičom počas prezerania fotografií pochvália, čo počas týždňa zažili

Inštrukcie

Pár dní pred nástupom do tábora rozosielame podrobné informácie o tábore,
na ktorý máte prihlásené svoje dieťa,
túto informáciu obdržíte na mail, ktorý máte zaregistrovaný v prihláške.

Tento mail bude obsahovať podrobné informácie:
- miesto stretnutia a vyzdvihnutia,
- čo treba priniesť v deň nástupu,
- čo treba pribaliť do batôžka atď.

MIESTO STRETNUTIA a VYZDVIHNUTIA DETÍ:
Deti je potrebné priviesť v deň nástupu medzi 7:45 – 8:30 hod.
Deti si vyzdvihnete na dohodnutom mieste medzi 16:30 – 17:00 hod.

Miesto stretnutia: podľa typu tábora, presné info obdržíte mailom
Miesto vyzdvihnutia:
 
podľa typu tábora, presné info obdržíte mailom

V DEŇ NÁSTUPU DO TÁBORA JE POTREBNÉ PRINIESŤ:
1. 
vyplnenú záväznú prihlášku, ktorá Vám bola vygenerovaná automaticky v systéme po uhradení tábora a poslaná na uvedenú mailovú adresu.
2. Radi by sme Vás upozornili na fakt, že je 
veľmi dôležité vyplniť kolonku o zdravotnom stave dieťaťa, aby sme dokázali predísť prípadným nepríjemnostiam.
3. tiež je potrebné priniesť podpísané 
prehlásenie o zdravotnom stave dieťaťa, ktoré je súčasťou záväznej prihlášky. Nie je nutné, aby prehlásenie o zdravotnom stave potvrdzoval lekár. Stačí podpis rodičov.
4. spolu so záväznou prihláškou je potrebné priniesť aj 
prefotený preukaz poistenca.

OSTATNÉ:
1. Ak svoje dieťa zabudnete ráno 
natrieť ochranným prostriedkom proti slnečnému žiareniu, nemusíte mať obavy. Zabezpečíme, aby Vaše dieťa bolo počas táborov natierané prostriedkami na ochranu pokožky pred slnečných žiarením určené pre detskú pokožku.
2. V prípade chladnejšieho počasia
 odporúčame pribaliť dieťaťu teplejšie oblečenie a pevnejšiu obuv (mikiny, tričká s dlhým rukávom a pod….), v prípade slniečka zase šiltovky alebo klobúčiky, prípadne aj okuliare.
3. Deti by mali mať so sebou aj 
pršiplášť (nie dáždnik – z bezpečnostných dôvodov!!!).
4. Je dobré v každom prípade dieťaťu pribaliť 
náhradné oblečenie, keďže počasie je niekedy nevyspytateľné. Deti si toto oblečenie môžu ponechať v tábore. V prípade, že ho nepoužijú, nemusia ho nosiť každý deň so sebou domov, až potom v piatok.
5. Odporúčame dieťaťu pribaliť aj 
hygienické vreckovky a umelohmotnú fľašu na vodu, do ktorej budeme počas týždňa dolievať vodu, aby sa dodržiaval pitný režim.
6. Podľa možností prosíme 
nedávať deťom so sebou mobily, elektronické hry, MP3 prehrávače a pod. Narušuje to v mnohých prípadoch program tábora. Tiež môže dôjsť k poškodeniu týchto zariadení, za čo PRELIEZKA, o. z. neberie zodpovednosť. Ďakujeme za pochopenie.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok kontaktujte:

OZ Preliezka
0905 756 043
info@dennetabory.sk

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte:

telefonicky: +421 905 756 043

e-mailom na: info@dennetabory.sk / office@dennetabory.sk