24. máj 2018 / Meniny má Ela
Skupina rodinných portálov:

Dôležité informácie

  1. Do táborov prijímame deti vo veku od 3 do 14 rokov. Do tábora Veselí vodáci a Letné ródeo prijímame deti od 7 do 14 rokov z bezpečnostných dôvodov.
  2. Tábory sa budú konať aj počas štátnych sviatkov, ktoré pripadajú na obdobie letných prázdnin.
  3. Deti je potrebné medzi 7:45 – 8:30 priviezť na dohodnuté miesto v Bratislave. Deti si prídete vyzdvihnúť medzi 16:30 – 17:00 na tiež dohodnuté miesto. Miesto stretnutia a vyzdvihnutia detí sa dozviete priamo v programe tábora. Bližšie informácie k nástupu do tábora budú rodičom posielané prostredníctvom mailu cca 1 týždeň pred plánovaným začiatkom tábora.
  4. Celodenná strava (desiata, obed, olovrant aj pitný režim) je pre deti zabezpečená a je zahrnutá v cene tábora. V prípade bezlepkovej, bezlaktózovej, histamínovej či inej alergie, uveďte tento fakt do prihlášky a stravu pre Vaše dieťa zabezpečíme podla druhu alergie, ktorá mu bola diagnostikovaná
  5. Prihlásiť deti je možné len prostredníctvom našej web stránky TU. Systém ponúka LEN VOĽNÉ TERMÍNY táborov. V prípade, že by termín voľný nebol, systém Vám ho neponúkne.
  6. Prihlásením dieťaťa do denného tábora, organizovaného občianskym združením Preliezka, súhlasí rodič so všeobecnými podmienkami.
  7. Hneď po registrácii Vám bude prostredníctvom systému automaticky poslané potvrdenie o prijatí registrácie dieťaťa do denného tábora spolu s informáciami o platbe, a to na mailovú adresu, ktorú zadáte do registračného formulára. V prípade, že email neprišiel, prosím prekontrolujte spam alebo nevyžiadanú poštu. Pokiaľ email neprišiel ani sem, kontaktujte nás na info@dennetabory.sk alebo 0905 756 043
  8. Záväznú prihlášku dostane rodič mailom po uhradení tábora. Prihlášku, ktorej súčasťou je aj potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa je potrebné priniesť v deň nástupu dieťaťa do tábora podpísanú zákonným zástupcom dieťaťa. Nevyžadujeme, aby potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa bolo podpísané lekárom, stačí podpis rodiča – zodpovedného zákonného zástupcu.
  9. Ak je rodič zamestnancom niektorej zo zazmluvnených spoločností s O.Z. Preliezka, a na základe pracovného vzťahu má záujem na uplatnenie zľavy, prosíme v prihláške o zadanie firemnej mailovej adresy, zamestnaneckého čísla, prípadne o preposlanie zamestnaneckého preukazu (toto je predmetom osobitných dohôd so zamestnávateľmi). Zľava je neprenosná a nie je možné ju kombinovať s inými zľavami.
  10. V priebehu leta posielame rodičom mailom link na fotografie z tábora, ktorého sa jeho dieťa zúčastnilo. Je to pekná pamiatka na tábor a umocňuje zážitky detí z tábora. Veľmi radi sa rodičom počas prezerania fotografií pochvália, čo počas týždňa zažili :)

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte:

telefonicky: +421 905 756 043

e-mailom na: info@dennetabory.sk / office@dennetabory.sk