26. apríl 2018 / Meniny má Jaroslava
Skupina rodinných portálov:

I have been living and studying in Bratislava for 4 years. I have always been passionate about
English. I volunteered and worked as an English teacher in Slovakia, Palestine and Indonesia,
for both children and adults. It is something that I really enjoy doing.

Peter Juhás
Peter Juhás

I am just a guy that never wants to leave you. Try new things. Enjoy little things. And i hope, that you are happy.

Som študentkou medicíny na pôde Lekárskej fakulty SZU a vždy som vedela, že práve pediatria je pre mňa tá pravá. S deťmi si rozumiem od prvej chvíle ako som sa im začala venovať. Sama verím, že sa vo mne skrýva nejaký malý človiečik, ktorý sa prejaví práve v kolektíve detí a preto sa medzi nimi cítim ako ryba vo vode. Najviac ma teší, keď môžem posunúť svoje vedomosti malým kamarátom a podporiť ich vo vzdelávaní a nadobúdaní nových poznatkov a informácií. Nie je super, keď Vám vie dieťa vysvetliť, čo je to napríklad trecia sila,alebo tlak? Práca v našom centre je pre mňa relax a únik zo sveta dospelákov. Každé dieťa je jedinečné a od každého jedného sa niečo naučím aj ja sama.

Majky Makva
Majky Makva

Som Majky, práci s deťmi sa venujem už od roku 2008. Byť animátorom je pre mňa cťou a robím to s radosťou. Je to práca ktorá ma baví ako hobby a preto som vždy usmiaty. Začínal som ako pomocný animátor v Partizánskom, kde som pôsobil 8 rokov, časom sa zo mňa stal hlavný vedúci animátor. Neskôr som sa stal vedúcim členom neziskovej organizácie Táborčatá, kde som nielen animátor ale aj manažér. V súčasnosti pracujem ako animátor aj na iných športových táboroch, kde sa vždy naučím niečo nové. Na táboroch milujem to, že ja učím deti a deti učia mňa.

Martin Zachar
Martin Zachar

Ahojte. Volám sa Martin ale všetci mi hovoria Tino. Študujem herectvo na VŠMU v Bratislave. Okrem štúdia vediem Žabokrecké ochotnícke divadlo, v ktorom pôsobím ako autor a režisér svojich divadelných hier.

Martina Urbanová
Martina Urbanová

Ahojte! Volám sa Maťa a počas tohto leta sa budeme stretávať na našich táboroch Veľkí astronómovia, kde sa na chvíľu presunieme do vesmírneho priestoru a staneme sa skutočnými výskumníkmi.
Študujem učiteľstvo na univerzite v Nitre a mám 21 rokov. Vo svojom voľnom čase sa venujem deťom v skautingu a mám rada folklórny tanec.
Teším sa na spoločné zážitky, ktoré ešte spolu prežijeme!

Annamária Marčeková
Annamária Marčeková

Ahojte volám sa Annamária, ale volajú ma Ria. Keďže šport je moje celoživotné hobby, vyštudovala som Fakultu Telesnej výchovy a športu v Bratislave. Vo voľnom čase sa aktívne venujem hádzanej, maľovaniu, kamarátom, či PC hrám. Som učiteľkou v škôlke, čo  ma nesmierne baví. Toľko zábavy, smiechu a radosti, koľko zažívam s deťmi, som naposledy zažila v detstve. Veľmi sa teším na mojich mini olympionikov, s ktorými zažijeme kopec športových zážitkov, naučíme sa niečo nové a čaká nás kopec  zábavy.

Miroslava Segeďová
Miroslava Segeďová

Ahojte. Moje meno je Mirka a tento rok Vás budem sprevádzať táborom Kráľovstvo fantázie. Profesionálne sa venujem deťom po celý rok. Leto je však špeciálne. Som veselý človek plný energie, preto sa aj Kráľovstvo fantázie presne v takomto duchu bude niesť. V našom tábore sa drobci môžu tešiť na množstvo hier, letných tvorivých dielní, zábavu a veľkú záhradu.

Michaela Majerčíková
Michaela Majerčíková

Ahojte! Moje meno je Miška a budem vás toto leto sprevádzať prírodou. :) Študujem environmentalistiku na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského a pôsobím ako lektorka ekovýchovy na materských a základných školách. Je to úžasný pocit, keď vidím ako aj v tejto dobe deti dokážu oceniť čas strávený v prírode a cítia sa byť jej súčasťou. Vo voľnom čase sa najradšej venujem turistike a rada športujem. Som veselá a akčná a taký bude aj týždeň so mnou. Už sa neviem dočkať až stretnem vás – nových, zvedavých objaviteľov. Uvidíme rôzne zaujímavé zvieratká a rastliny, ktoré sa naučíme rozpoznať. Popri tom si samozrejme nájdeme čas aj na veselé hry a povieme si, prečo je dôležité prírodu chrániť. Verím že sa veľa naučíte a odnesiete si domov samé pekné zážitky a spomienky

Simona Vanková
Simona Vanková

Volám sa Simona, mám 20 rokov a študujem učiteľstvo biológie a občianskej náuky na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského. Milujem šport, zvieratká, čítanie, leto, slnko, ale najradšej zo všetkého mám prácu s deťmi. V lete sa zahráme na Einsteinových učencov a určite sa spolu nebudeme nudiť. Čaká nás spolu leto plné zábavy a smiechu a už teraz sa neviem dočkať na nové zážitky, pretože zážitky s deťmi sú vždy tie najveselšie.

Petra Augustínová
Petra Augustínová

Ahojte, moje meno je Peťa a momentálne učím environmentalistiku stredoškolákov. Študovala som environmentalistiku a biológiu a po škole som sa rok venovala aj mladším objavovateľom prírody v národnom parku v USA. Že príroda naozaj stojí za našu pozornosť Vám rada dokážem práve počas týchto táborov. Popri nevyhnutnej zábave budeme objavovať mnohé živé a neživé prírodné výtvory, vysvetlíme si ako to všetko (alebo aspoň niečo J ) funguje a prečo je dôležité prírodu chrániť.

Krásne prázdninové zážitky majú Smelé svište zaručené! J

Lucia Zvedelová
Lucia Zvedelová

Ahojte :) Volám sa Lucka Miška, ale všetci mi hovoria Elis. Študujem druhý ročník liečebnej pedagogiky na UK. Umenie, zábava, relax, radosť a pomáhanie. To sú veci, ktoré spojila liečebná pedagogika a rovnako veci, pre ktoré ma tak veľmi baví animátorstvo. Teším sa na leto, kde spolu zažijeme plno zábavy, naučíme sa veľa nových vecí, spoznáme nových priateľov a hlavne – vytvoríme si nezabudnuteľné spomienky.

Lea Horváthová
Lea Horváthová

Ahojte, volám sa Lea a študujem na UK učiteľstvo slovenského jazyka a literatúry a učiteľstvo histórie. Nájdete ma v tábore Letné ródeo, kde sa naučíte jazdiť na koni. V tomto tábore si okrem jazdenia vyskúšate kŕmenie, čistenie a ošetrovanie koní. Naučíte sa tu základné pravidlá pre prácu s koníkmi. Letné ródeo ponúka množstvo zábavy so super animátormi. Vďaka tomuto táboru som si obľúbila kone a spoločne s deťmi ich môžeme bližšie spoznávať

Soňa Nezvalová
Soňa Nezvalová

Ahoj, volám sa Soňa, mám 24 rokov a študujem na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Ako animátorka v letných táboroch pracujem už niekoľko rokov. Mám rada túto prácu, pretože pri práci s deťmi nuda nikdy nehrozí a dobrá nálada po táboroch pretrváva ešte veľmi dlho :). V mojom voľnom čase sa najradšej venujem športu, prechádzkam v lese a rada hrám rôzne spoločenské a kvízové hry. Teším sa na náš skvelý tábor Mladí Zoológovia, kde budeme tráviť čas v ZOO, v blízkosti zvieratiek, aj našich aj tých, za ktorými by sme inak museli precestovať niekoľko tisícok kilometrov. Verím, že sa spoločne nielen skvele zabavíme, ale aj potrénujeme mozgové závity a dozvieme sa niečo nové.

Matej Peluha
Matej Peluha

Čaute všetci, môžte mi hovoriť Maťo: Mám 18 rokov a veľa energie ktorú by som s vami chcel na týchto zážitkami nabitých táboroch s vami zdielať. Popri škole pracujem ako tréner vo vlastnom florbalovom klube. Od malička mám dobrodružného ducha a verím že ho na tomto tábore medzi tými všetkými bunkrami ešte viac doplním. Teším sa na kopu zábavy a objavov ktoré spolu nájdeme ;)

Volám sa Peťa ale všetci ma volajú Pedro. Mám 22 rokov a študujem predškolskú a elementárnu pedagogiku na Univerzite Konštantíva Filozofa v Nitre. Medzi moje záľuby patrí divadlo, hudba, tanec a hokej. Ale najviac zo všetkého milujem práve prácu s deťmi. Už teraz sa teším na vás, letné dni plné smiechu, hier a bláznenia. Nebudem vám hovoriť aká som, budem rada ak to zistíte v lete sami, keď spolu zažijeme nezabudnuteľné chvíle. Neviem sa vás dočkať.
Vaša Pedro

Radoslav Kohút
Radoslav Kohút

Ahojte, volám sa Rado a aktuálne študujem na Fakulte telesnej výchovy a športu. Šport sa stal súčasťou môjho života už od predškolského veku, kedy som sa začal aktívne venovať futbalu. Rád pracujem s  deťmi a už niekoľko rokov pôsobím ako tréner futbalu. Teším sa na vás v tábore Športiakov, kde o radosť z pohybu nebude núdza.

Katka Zajacová
Katka Zajacová
Zuzana Fľaková
Zuzana Fľaková

Ahoj volám sa Zuzka, momentálne študujem na pedagogickej fakulte Univerzity Komenského odbor Liečebná pedagogika. Mám veľmi blízky vzťah k deťom a preto s vyštudovala Pedagogickú a sociálnu akadémiu, kde som sa im mohla naplno venovať. Milujem zábavu, slnko, hudbu a zvieratká. Do zvieracieho sveta nazrieme počas leta v tábore Hravé zvieratká, kde sa spoločne naučíme ako sa o ne treba starať, ako žijú a k tomu všetkému zažijeme spolu kopec zábavy a smiechu. Teším sa, že sa spoločne s deťmi ponoríme do leta plného fantázie, ktorá je bránou detského sveta a zažijeme plno nezabudnuteľných zážitkov. Veď predsa kto iný nám dá toľko energie a radosti, ak nie deti.

Barbora Drozdová
Barbora Drozdová

Ahojte! Volám sa Barbora. Študujem na VŠMU odbor herectvo a popritom aj doplňujúce pedagogické štúdium. Milujem zvieratá, hudbu, pohyb, spontánne výlety s kamarátmi. Práca animátorky, ktorú robím už pár rokov, je pre mňa zábavou, o ktorú sa môžem podeliť s mladšími generáciami. Rada objavujem nové veci a nových ľudí. Denné tábory sú výborným typom “školy hrou”, pretože všetci sa niečo nové naučíme a zároveň si vieme zašantiť a oddýchnuť si. Teším sa na všetkých :)

Lucia Čmelová
Lucia Čmelová

Čaute!
Ja som Lucia a rada sa zabávam spolu s deťmi. Absolvovala som Fakultu telesnej výchovy a športu a momentálne učím na základnej škole. Kedysi som sa venovala naplno volejbalu ale teraz mám koníčkov oveľa viac. Milujem vodu, slnko, sneh a akúkoľvek aktivitu pri ktorej je zábava. Ako dieťa som sa nevedela nabažiť výletov, prírody a športu a preto v tom pokračujem doteraz. Deti mám rada a preto sa im venujem po celý rok. Teším sa na všetky deti, s ktorými zažijem veselé leto :)

Haimoni Balgavá
Haimoni Balgavá

Volám sa Haimoni, zbožňujem deti a ešte radšej s nimi akokoľvek trávim čas. Aj preto sa neustále venujem viacerým aktivitám s deťmi. Študujem pedagogickú nadstavbu v odbore klavír na Konzervatóriu, už tretí rok súkromne aj na ZUŠ vyučujem deti rôznych vekových kategórii hru na klavíri, a celoročne na rôznych akciach – aj v denných táboroch maľujem deti na tvár. Spojenie umenia a detskej vynaliezavosti a entizuazmu je pre mňa niečo tak fascinujúce a nevyspytateľné, že sa to nechystám prestať skúmať.

Lukáš Jurko
Lukáš Jurko

LUKÁŠ, to je meno moje, ale počúvam aj na meno Kuky. Je už len na vás ako ma budete volať. Už od mojich 15 rokov som robil pomocného animátora v detských táboroch a pravdou je, že sa dodnes rád hrám. Veď v každom z nás je kúsok dieťaťa, len nám mužom ostáva hravosť naveky. Momentálne študujem na VŠMU odbor Herectvo. Dokážem skoro všetko, čo nedokážem, tak sa hrám na to, že to dokážem a mám po probléme. Ako raz povedala Pipi dlhá pančucha: “To som nikdy nerobila, to mi určite pôjde!” :)

Nela Martinková
Nela Martinková

Volám sa Nela a som študentkou masmediálnej fakulty. Umeniu sa venujem podľa mňa aj celý život. Už ako malá som niečo maľovala, lepila a keď som dostala do rúk svoj prvý foťák – to už bola láska na celý život. Aj na strednej umeleckej škole som sa venovala kresleniu a foteniu. Rada navštevujem galérie, kultúrne podujatia a pamiatky. Rada sa so všetkými svojimi poznatkami podelím s vašimi deťmi v tábore. Spolu objavíme nové pohľady na svet.

Lucia Vojkovičová
Lucia Vojkovičová

Ahojte, volám sa Lucia a študujem pedagogiku. S deťmi pracujem už pár rokov ako opatrovateľka, inštruktorka plávania a animátorka v táboroch.  Sú to pojašené, vymýšľavé a neobsedné stvorenia a tým mi zlepšujú náladu každý deň. Predsa s veselými deťmi je radosť pracovať. Rada vymýšľam zábavné hry a rôzne súťaže, či už športové alebo vedomostné. Teší ma, keď sa deti učia novým veciam a najmä keď naučia niečo aj oni mňa.

Verím, že spolu prežijeme veľa zábavy a mnoho nezabudnuteľných zážitkov. Teším sa na vás :)

Michaela Dudová
Michaela Dudová

Ahojte volám sa Miška a za najkrajšiu prácu na svete považujem prácu s deťmi, preto som si na svoje štúdium vybrala Pedagogickú fakultu, kde sa venujem štúdiu  preprimárnej a primárnej pedagogiky. S deťmi v preprimárnom veku pracujem niekoľko rokov a veľmi sa teším na Malých škriatkov, ktorí k nám zavítajú a Škriatkovia sa  zasa môžu tešiť na množstvo hier, letných tvorení, slniečko a veľkú záhradu.

Spolu s Vašimi deťmi sa teším na nezabudnuteľné leto.