16. december 2018 / Meniny má Albína
Skupina rodinných portálov:

Ahojte, volám sa Ema. Mám 18 rokov a študujem na francúzskom bilingválnom gymnáziu v Bratislave. Medzi moje záľuby patrí hudba, šport a cestovanie. Rada spoznávam nových ľudí a budem veľmi rada keď sa uvidíme v tábore, zabavíme sa, niečo nové sa naučíme a odnesieme si veľa spomienok. Teším sa na vás

Rebeka Janošková
Rebeka Janošková

Zdravím, moje meno je Beka a animátorstvu sa venujem približne od 14 rokov. Študujem na Gymnáziu Ivana Horvátha, ktoré by som chcela v blízkej budúcnosti vymeniť za Lekársku fakultu. Naše tábory neberiem ani ako prácu ale skôr ako hobby. Teším na vás všetkých, dúfam, že sa spolu niečo naučíme a zároveň aj zabavíme!

Veronika Trungelová
Veronika Trungelová
Barbora Mačáková
Barbora Mačáková
Počas základnej školy som tancovala v tanečnom štúdiu Dancando, išla som študovať do Nitry na súkromné konzervatórium odbor tanec, kde som aj úspešné zmaturovala. Počas maturitného ročníka som získala ocenenie Tanečník roka 2017, ktoré udeľuje naše konzervatórium. Počas školy som sa zúčastňovala rôznych tanečných workshopov, tanečných súťaží, predstavení. Počas konzervatória som pôsobila vo folklórnom súbore Zobor, v súčasnosti tancujem vo vysokoškolskom umeleckom súbore Technik v Bratislave. Od septembra nastupujem na Vysokú školu múzických umení v Bratislave na odbor pedagogika ľudového tanca.

 

Bernadett Ďuranová
Bernadett Ďuranová

Ahojte volam sa Berna. Medzi moje záľuby patrí šport a cestovanie. Práca s deťmi je pre mňa takým malým poslaním kedže deti sú naša budúcnosť. Rada sa s vami stretnem v tábore kde sa spolu niečo naučíme ale hlavne sa spolu zabavíme

Norbert Vizvári
Norbert Vizvári

Ahoj, volám sa Noro, študujem na Právnickej fakulte UK v Bratislave. Mám  rád prírodu a šport, preto som sa rozhodol, že sa posnažím priviesť k týmto aktivitám čo najviac detí, a najlepším spôsobom na to sú práve detské tábory.

Juliana Svítková
Juliana Svítková

Zasnívaná, niekedy okuliarnatá, ale vždy vysoká a vysmiata dievčina s trochu bláznivou umeleckou dušou a otvorenými očami, ktoré sa na výzvy v živote dívajú ako na príležitosti niečo nové sa naučiť, prípadne doučiť a z chýb sa lepšie poučiť … síce vysokú školu bábkohereckú už má čerstvo za sebou, ale skúseností nie je nikdy priveľa a na svete je (našťastie!) stále čo zlepšovať.  Má rada ľudí, veľkých i malých, jednoducho všetkých, čo sa chcú aspoň trochu zabávať a tvoriť!

Táto dievčina sa volá Juliana a som to ja. Veľmi sa teším, ako sa s vašimi deťmi  budeme spolu hrať i oddychovať, spoznávať svet … a to nie hociaký, spolu sa vydáme do sveta koníkov, budeme sa im snažiť lepšie porozumieť a spriateliť sa s nimi. Pretože, kto si nájde cestu k zvieratám a prírode, kratšia mu bude tá, čo vedie k ľuďom

Patrícia Hricová
Patrícia Hricová

Ahojte, volám sa Patrícia, mám 18 rokov a vo voľnom čase sa venujem deťom. Študujem na pedagogickej škole v Trnave, odbor učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo pracujem ako animátorka v táboroch od 14tich rokov. Tento rok som sa vrhla aj na školy v prírode. Veď čo je krajšie ako úprimný úsmev na tvári detí a čas strávený s nimi?

Ema Lišková
Ema Lišková

Ahojte, volám sa Ema a mám 21 rokov. Študujem španielsky jazyk a literatúru na Masarykovej univerzite v Brne. Mojím snom je stať sa učiteľkou v multilingválnej škôlke a byť neustále v kontakte s deťmi. Od 5 rokov som sa aktívne venovala plutvovému plávaniu a 13 rokov som reprezentovala Slovensko. Keďže mi v Brne nebolo umožnené plávať toto plávanie, prijala som ponuku na trénovanie detí, takže som prichádzala do kontaktu s deťmi od 6 do 15 rokov. Práca sa deťmi ma nesmierne baví, pretože to je najčistejšia robota a deti sú tie najúprimnejšie stvorenia. Tak to som ja a teším sa na stretnurie s vami.

Veronika Laluhová
Veronika Laluhová

Ahojte!

Som Nika, mám 18 rokov a momentálne navštevujem bratislavské Gymnázium Metodova 2, ktorého triedy by som na budúci rok rada vymenila za posluchárne lekárskej fakulty. Svoj voľný čas rada trávim aktivitami od športu (predovšetkým volleyballu) po akúkoľvek formu umenia, ktorá Vám len napadne. Neoddeliteľnú súčasť môjho ja tvorí detská duša, ktorú práve práca s tými najmenšími už piatym rokom napĺňa radosťou a energiou. Prečo? Pretože iba deti majú otázky na všetky odpovede. J

Môj záujem neustále sa vzdelávať a spoznávať nové kúty sveta ma zaviedol do Hamelnu, mesta na severe Nemecka, kde som dostala možnosť študovať na tamojšom Schiller Gymnasium a spoznať tak nemčinu z novej, „live“ perspektívy. O svoju lásku k nemčine, a nielen o ňu, sa veľmi rada podelím práve s vami, kamoši. Pestrofarebnou formou sa spoločne veľa po nemecky naučíme, zahráme a ešte viac zabavíme.

Teším sa na vás, moji malí nemčinári, a naše nezabudnuteľné leto!

Auf Wiedersehen!

Dominik Žilka
Dominik Žilka

Volám sa Dominik, mám 23 rokov a som študentom inžinierskeho štúdia na Fakulte informatiky a informačných technológii. 20 rokov aktívne športujem a prešiel som si futbalom, hokejom, okrajovo basketbalom a momentálne pôsobím ako extraligový hráč vo florbalovom tíme ŠK Lido Bratislava. Vo voľnom čase vediem tréningy mladších a starších žiakov vo florbale, a taktiež vediem krúžok florbalovej prípravky (prichádzam teda do styku s deťmi od 7 do 15r.). Milujem pohyb a deti mi počas práce trénera prirástli k srdcu. Je to azda preto, že aj ja som stále jeden z nich. Myslím, že obzvlášť v tejto dobe sa treba deťom intenzívne venovať a šport je ideálnym prostriedkom ako ich zabaviť, kolektivizovať a naučiť komunikácii.

Ahojte, volám sa Andy a mám 22 rokov. Študujem predškolskú a elementárnu pedagogiku na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. Vo voľnom čase rada čítam, chodím do prírody a športujem. Práca s deťmi ma nesmierne baví, pretože deti nás môžu naučiť tri dôležité veci: byť šťastní bez dôvodu, byť neustále zvedaví a vytrvalo za niečo bojovať. Teším sa na vás ako sa spolu niečo nové naučíme, zažijeme veľa dobrodružstiev a nezabudnuteľných zážitkov

Dávid Žigo
Dávid Žigo

Volám sa Dávid, mám 19 rokov a tento rok sa mi podarilo zmaturovať na bratislavskom Gymnáziu Jura Hronca a ďalej sa chystám študovať medicínu. Medzi moje záľuby patrí beh, cyklistika, v zime sa tiež rád venujem skialpinizmu a rovnako milujem  hory a prírodu a všetko s tým spojené. Ako dieťa som veľmi rád chodieval na všetky druhy táborov, preto som sa neskôr rozhodol stať sa aj animátorom a zapáčilo sa mi to, takže toto leto to bude pre mňa v poradí už štvrté v pozícii animátora. Táto práca ma veľmi baví, rád spoznávam nových ľudí a najviac, každý deň je úplne iný a to je práve na tom to skvelé. A samozrejme vidieť radosť detí je na nezaplatenie.

Michal Dudoň
Michal Dudoň

Ahoj, volám sa Michal a som študentom žurnalistiky na univerzite Komenského. Rád sa venujem divadlu a písaniu, a takisto sa rád venujem deťom, keďže svojou úprimnosťou a pohľadom na svet dokážu všetkým rozžiariť deň. Práve preto som sa rozhodol stať animátorom, a dúfam, že spolu s deťmi prežijeme skvelé leto plné zábavy

Inga Baginová
Inga Baginová

Ahojte, volám sa Marianna a som študentkou žurnalistiky na Univerzite Komenského. Okrem toho, že sa venujem moderovaniu, mám blízko aj k divadlu a hudbe. Milujem zvieratká a dobrú náladu. Aj vďaka týmto záľubám som sa rozhodla robiť animátorku v detských táboroch. Rada sa smejem a verím, že pri deťoch budem mať na to veľa dôvodov. A navyše sa popri zábave spoločne aj niečo nové naučíme. Teším sa na leto plné zážitkov a smiechu.

Nikola Mojtová
Nikola Mojtová

Ahojte, volám sa Nikola, mám 24 rokov a študujem na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského odbor Biotechnológie. Medzi moje záľuby patrí čítanie, korčuľovanie a hlavne tanec, ktorému sa venujem od malička. Neskôr som sa stala lektorkou jazzového a moderného tanca detí od 5 – 16 rokov. Práca s deťmi ma veľmi baví, hlavne keď ich môžem naučiť niečo nové a zažiť pri tom veľa zábavy. Deti si z tábora odnesú veľa nových zážitkov a zažijú nezabudnuteľné leto. Teším sa na Vás.

Moje meno je Danka. Väčšinu času počas roka venujem psychológii, ktorej štúdium na vysokej škole sa stalo mojou neoddeliteľnou súčasťou. A to ma baví. Prečo práve tento smer, pýtate sa? Odpoveď je krátka. Lebo ľudia. Milujem tráviť čas s ľuďmi, špeciálne s deťmi a moje poslanie je u konca, keď sú šťastní. A čo robím zvyšok roka? Venujem sa tvorbe rozličných bytových doplnkov, hračiek, maľujem obrazy, fotografujem a mojou veľkou vášňou je móda. V tábore budem tráviť svoj voľný čas počas letných prázdnin po ôsmykrát a ako tretie v ňom budem medzi tými, ktorí milujú deti a čas s nimi. Deti ma toho veľa naučili a mnoho darovali, a aj preto im chcem toto leto venovať kúsok seba

Simona Šabová
Simona Šabová

Volám sa Sima a študujem učiteľstvo hudobno – dramatického umenia na UKF v Nitre. Tento odbor som si vybrala, pretože rada pracujem s deťmi a milujem umenie. Medzi moje záľuby patrí divadlo, hudba, tanec, zvieratká, priatelia, keď čas dovolí sem tam aj niečo píšem ( romány, básne, rozprávky) a zbožňujem cestovanie. Rada spoznávam nové krajiny a vďaka tomu získavam aj nové skúsenosti. Mám veľmi rada hry a zábavu a preto sa teším na nových detských kamarátov

Adriana Baginová
Adriana Baginová

Ahojte, Volám sa Adriana a študujem ekonomiu. Medzi moje zaluby patri priroda, sport, tanec a cestovanie. Budem rada ak sa stretneme v niektorom tabore a spolocne sa zabavime. Tesim sa na Vas !

Vanda Kovácsová
Vanda Kovácsová

Ahojte! Volám sa Vanda, mám 24 rokov a študujem herectvo na Akadémii umení. Mám veľa záujmov, na ktoré niekedy ani nemám čas. Milujem prírodu a zvieratká a na čo si vždy čas nájdem je cestovanie. Veľmi rada objavujem nové veci a miesta a som ešte radšej, keď môžem svoje poznatky odovzdať ďalej, mojím malým spoločníkom na tábore. V dnešnom zrýchlenom svete sa  niekedy nenájde čas na výlety. Preto mám radosť, keď v lete na tábore môžem deťom ukázať krásne miesta, zabavíme sa a odnesú si veľa zážitkov a spomienok.

Monika Tollaová
Monika Tollaová

Ahojte! Volám sa Monika a som vodáčka. V lete ma stretnete určite na vode a to v tábore Veselí vodáci. Teším sa Vás ako si spríjemníme leto

Pata Smolková
Pata Smolková

Ahojte, Volám sa Paťa a mám 20 rokov. Som vodáčka takže v lete sa so mnou stretnete v tábore Veselí Vodáci. Medzi moje záľuby patria všetky vodné športy, hudba, čítanie kníh a pozeranie seriálov. Mám veľmi rada deti a dúfam, že aj tento rok spolu zažijeme kopec srandy a zážitkov na ktoré budeme ešte dlho spomínať. Teším sa na Vás

Dorota Holubová
Dorota Holubová

Je portrétna a dokumentárna fotografka na voľnej nohe z Bratislavy. Vyštudovala na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského a absolvovala fotografickú stáž v Ázii, kde vznikli jej prvé fotografické dokumentárne projekty, ktoré boli ocenené na súťaži v Slovak Press Photo 2016 v kategóriach portrét a každodenný život. V roku 2017 bola nominovaná z World Press Photo na Joop Swart Masterclasse a na novinársku cenu za najlepšiu fotografiu za rok 2016 so sériou Balifornia. Bola ocenená na Slovak Press Photo 2017 v kategórií svet umenia so sériou RED CAT a v kategórií portrét v sérií Sami Sebou. Pracuje vo fotoateliéri Holubník, kde fotí portréty a popritom sa venuje rôznym fotografickým dokumentárnym projektom, ktoré sú zamerané na komunity ľudí a zákulisie umeleckého sveta.

Peter Juhás
Peter Juhás

I am just a guy that never wants to leave you. Try new things. Enjoy little things. And i hope, that you are happy.

Janka Mórikova
Janka Mórikova

Som študentkou medicíny na pôde Lekárskej fakulty SZU a vždy som vedela, že práve pediatria je pre mňa tá pravá. S deťmi si rozumiem od prvej chvíle ako som sa im začala venovať. Sama verím, že sa vo mne skrýva nejaký malý človiečik, ktorý sa prejaví práve v kolektíve detí a preto sa medzi nimi cítim ako ryba vo vode. Najviac ma teší, keď môžem posunúť svoje vedomosti malým kamarátom a podporiť ich vo vzdelávaní a nadobúdaní nových poznatkov a informácií. Nie je super, keď Vám vie dieťa vysvetliť, čo je to napríklad trecia sila,alebo tlak? Práca v našom centre je pre mňa relax a únik zo sveta dospelákov. Každé dieťa je jedinečné a od každého jedného sa niečo naučím aj ja sama.

Martin Zachar
Martin Zachar

Zdravím všetkých. Volám sa Martin, ale všetci mi hovoria Tino. Pochádzam z Martina konkrétne z krásnej dediny Žabokreky. Tu pôsobím ako autor a režisér v ochotníckom divadle ktoré v obci máme už takmer 100. rokov. Študujem už tretí rok na VŠMU v Bratislave činoherné herectvo. Medzi moje zaľúbi patrí ako inak divadlo, ale aj príroda kde sa snažím tráviť veľa voľného času. Milujem plávanie, korčuľovanie a hlavne pohyb. Medzi ďalšie moje zaľúbi patri hra na klavíry a aj orgáne. Práca z deťmi je mojou záľubou a skvelým relaxom už 7. rokov. Teším sa na novú letnú sezónu, ktorú budem tráviť pravé tu a dúfam, že spolu prežijeme krásne chvíle plné zábavy, tvorenia a hlavne mnoho nezabudnuteľných zážitkov… Teším sa na Vás.

Martina Urbanová
Martina Urbanová

Ahojte! Volám sa Maťa a počas tohto leta sa budeme stretávať na našich táboroch Veľkí astronómovia, kde sa na chvíľu presunieme do vesmírneho priestoru a staneme sa skutočnými výskumníkmi.
Študujem učiteľstvo na univerzite v Nitre a mám 21 rokov. Vo svojom voľnom čase sa venujem deťom v skautingu a mám rada folklórny tanec.
Teším sa na spoločné zážitky, ktoré ešte spolu prežijeme!

Annamária Marčeková
Annamária Marčeková

Ahojte volám sa Annamária, ale volajú ma Ria. Keďže šport je moje celoživotné hobby, vyštudovala som Fakultu Telesnej výchovy a športu v Bratislave. Vo voľnom čase sa aktívne venujem hádzanej, maľovaniu, kamarátom, či PC hrám. Som učiteľkou v škôlke, čo  ma nesmierne baví. Toľko zábavy, smiechu a radosti, koľko zažívam s deťmi, som naposledy zažila v detstve. Veľmi sa teším na mojich mini olympionikov, s ktorými zažijeme kopec športových zážitkov, naučíme sa niečo nové a čaká nás kopec  zábavy.

Michaela Majerčíková
Michaela Majerčíková

Ahojte! Moje meno je Miška a budem vás toto leto sprevádzať prírodou. :) Študujem environmentalistiku na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského a pôsobím ako lektorka ekovýchovy na materských a základných školách. Je to úžasný pocit, keď vidím ako aj v tejto dobe deti dokážu oceniť čas strávený v prírode a cítia sa byť jej súčasťou. Vo voľnom čase sa najradšej venujem turistike a rada športujem. Som veselá a akčná a taký bude aj týždeň so mnou. Už sa neviem dočkať až stretnem vás – nových, zvedavých objaviteľov. Uvidíme rôzne zaujímavé zvieratká a rastliny, ktoré sa naučíme rozpoznať. Popri tom si samozrejme nájdeme čas aj na veselé hry a povieme si, prečo je dôležité prírodu chrániť. Verím že sa veľa naučíte a odnesiete si domov samé pekné zážitky a spomienky

Petra Augustínová
Petra Augustínová

Ahojte, moje meno je Peťa a momentálne učím environmentalistiku stredoškolákov. Študovala som environmentalistiku a biológiu a po škole som sa rok venovala aj mladším objavovateľom prírody v národnom parku v USA. Že príroda naozaj stojí za našu pozornosť Vám rada dokážem práve počas týchto táborov. Popri nevyhnutnej zábave budeme objavovať mnohé živé a neživé prírodné výtvory, vysvetlíme si ako to všetko (alebo aspoň niečo J ) funguje a prečo je dôležité prírodu chrániť.

Krásne prázdninové zážitky majú Smelé svište zaručené! J

Volám sa Peťa ale všetci ma volajú Pedro. Mám 22 rokov a študujem predškolskú a elementárnu pedagogiku na Univerzite Konštantíva Filozofa v Nitre. Medzi moje záľuby patrí divadlo, hudba, tanec a hokej. Ale najviac zo všetkého milujem práve prácu s deťmi. Už teraz sa teším na vás, letné dni plné smiechu, hier a bláznenia. Nebudem vám hovoriť aká som, budem rada ak to zistíte v lete sami, keď spolu zažijeme nezabudnuteľné chvíle. Neviem sa vás dočkať.
Vaša Pedro

Katka Zajacová
Katka Zajacová
Zuzana Fľaková
Zuzana Fľaková

Ahoj volám sa Zuzka, momentálne študujem na pedagogickej fakulte Univerzity Komenského odbor Liečebná pedagogika. Mám veľmi blízky vzťah k deťom a preto s vyštudovala Pedagogickú a sociálnu akadémiu, kde som sa im mohla naplno venovať. Milujem zábavu, slnko, hudbu a zvieratká. Do zvieracieho sveta nazrieme počas leta v tábore Hravé zvieratká, kde sa spoločne naučíme ako sa o ne treba starať, ako žijú a k tomu všetkému zažijeme spolu kopec zábavy a smiechu. Teším sa, že sa spoločne s deťmi ponoríme do leta plného fantázie, ktorá je bránou detského sveta a zažijeme plno nezabudnuteľných zážitkov. Veď predsa kto iný nám dá toľko energie a radosti, ak nie deti.

Barbora Drozdová
Barbora Drozdová

Ahojte! Volám sa Barbora. Študujem na VŠMU odbor herectvo a popritom aj doplňujúce pedagogické štúdium. Milujem zvieratá, hudbu, pohyb, spontánne výlety s kamarátmi. Práca animátorky, ktorú robím už pár rokov, je pre mňa zábavou, o ktorú sa môžem podeliť s mladšími generáciami. Rada objavujem nové veci a nových ľudí. Denné tábory sú výborným typom “školy hrou”, pretože všetci sa niečo nové naučíme a zároveň si vieme zašantiť a oddýchnuť si. Teším sa na všetkých :)

Lucia Čmelová
Lucia Čmelová

Čaute!
Ja som Lucia a rada sa zabávam spolu s deťmi. Absolvovala som Fakultu telesnej výchovy a športu a momentálne učím na základnej škole. Kedysi som sa venovala naplno volejbalu ale teraz mám koníčkov oveľa viac. Milujem vodu, slnko, sneh a akúkoľvek aktivitu pri ktorej je zábava. Ako dieťa som sa nevedela nabažiť výletov, prírody a športu a preto v tom pokračujem doteraz. Deti mám rada a preto sa im venujem po celý rok. Teším sa na všetky deti, s ktorými zažijem veselé leto :)

Lukáš Jurko
Lukáš Jurko

LUKÁŠ, to je meno moje, ale počúvam aj na meno Kuky. Je už len na vás ako ma budete volať. Už od mojich 15 rokov som robil pomocného animátora v detských táboroch a pravdou je, že sa dodnes rád hrám. Veď v každom z nás je kúsok dieťaťa, len nám mužom ostáva hravosť naveky. Momentálne študujem na VŠMU odbor Herectvo. Dokážem skoro všetko, čo nedokážem, tak sa hrám na to, že to dokážem a mám po probléme. Ako raz povedala Pipi dlhá pančucha: “To som nikdy nerobila, to mi určite pôjde!” :)

Marta Husseinová
Marta Husseinová

Ahojte, volám sa Marta a mám 21 rokov. Ako študentka biomedicínskej fyziky a hudobného odboru konzervatória mám veľa rôznych záujmov, no čo mám najradšej, je práca s deťmi. Tá ma veľmi napĺňa a obohacuje už roky, pretože to, čo dáte deťom, sa vám vždy od nich vráti. V tábore Veľkí astronómovia som sa úplne našla a teším sa na všetkých malých Veľkých astronómov a naše spoločné zážitky pri skúmaní vesmíru!

Alica Babicová
Alica Babicová

Hrdinka z rozprávky Alica v krajine zázrakov určitými črtami pripomína práve mňa. Je tvorivá, má rada zábavu, je vynaliezavá a rada objavuje nové veci. Milí rodičia, to je to, čo aj ja môžem ponúknuť vašim deťom: tvorivé aktivity, zábavu, vynaliezavosť, pomoc pri objavovaní nových poznatkov, dobrodružstvo, priateľstvo.

Verím,  že spolu s Vašimi ratolesťami prežijeme, tak ako rozprávková hrdinka Alica s priateľmi, veľmi veľa zábavy a dobrodružstva. Teším sa na leto práve s Vašimi deťmi.

Michaela Dudová
Michaela Dudová

Ahojte volám sa Miška a za najkrajšiu prácu na svete považujem prácu s deťmi, preto som si na svoje štúdium vybrala Pedagogickú fakultu, kde sa venujem štúdiu  preprimárnej a primárnej pedagogiky. S deťmi v preprimárnom veku pracujem niekoľko rokov a veľmi sa teším na Malých škriatkov, ktorí k nám zavítajú a Škriatkovia sa  zasa môžu tešiť na množstvo hier, letných tvorení, slniečko a veľkú záhradu.

Spolu s Vašimi deťmi sa teším na nezabudnuteľné leto.